Bankalar Okçu Musa Cad Menevşe İş Merkezi No 102 Karaköy / İst
0212 250 35 26
0532 727 77 11

Kurumsal

YALÇIN OTOMASYON, 1983 yılında uzun yıllar elektrik ve otomasyon konusunda uzmanlaşmış olan Yalçın ENERJİK tarafından elektrik piyasasında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Firma, elektrik ve otomasyon sektörüne sunduğu ürün ve hizmetlerini sürekli geliştirmesi neticesinde 1998 yılında limited şirkete dönüşerek elektrik ve otomasyon sektöründe faaliyetlerini yürütmektedir.

Firmamız, faaliyete başladığı tarihten itibaren sektör gereksinimini çözümleyerek ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürdürülebilir çözümler üretmektedir.

Firmamız, sektör paydaşlarımızın projelerinde gerekli ürün ve hizmetleri günümüzün en önemli ve kritik unsuru olan “Hızlı” bir şekilde sektördeki 40 yılı aşan deneyim ve bilgisi ile donatarak doğru ürünü doğru zamanda stoklarından sağlamaktadır.

Firmamız, elektrik ve otomasyon konusunda liderliği sürdürürken, çözüm odaklı müşteri memnuniyetini sürdürmeyi bir ilke olarak belirlemiştir.

Bu doğrultuda, ulaşılan gelişmeler neticesinde, kısa bir sürede kalite, çeşitlilik konusunda yeni bir kavram yaratan BUTTO ürün yelpazesini de bünyesinde oluşturarak, pazardaki güvenilir çözüm ortağı ve tedarikçi bilinirliliğini perçinlemiştir.